Webform currency (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Currency
pt: Moeda

en: Configuration
pt: Configuração

en: Order
pt: Ordem

en: Webform
pt: Formulário

en: Currency Code
pt: Código da Moeda

en: Available
pt: Disponível

en: Weight for row @number
pt: Peso da linha @number
