Webform currency (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Currency
ru: Валюта

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Order
ru: Порядок

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Currency Code
ru: Код валюты

en: Available
ru: Доступно

en: Weight for row @number
ru: Вес строки @number
