Webform currency (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Currency
tr: Para birimi

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Order
tr: Sıralama

en: Currency Code
tr: Para Birimi Kodu

en: Available
tr: Mevcut

en: Weight for row @number
tr: Satır @number için ağırlık
