Webform currency (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Currency
vi: Tiền tệ

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Order
vi: Thứ tự

en: Available
vi: Có sẵn

en: Weight for row @number
vi: Thứ tự cho dòng @number
