Webform currency (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Currency
cs: Měna

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Currency Code
cs: Kód měny

en: Available
cs: K dispozici

en: Weight for row @number
cs: Váha pro řádek @number
