Webform currency (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Currency
da: Valuta

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Order
da: Rækkefølge

en: Webform
da: Webformular

en: Currency Code
da: Valutakode

en: Available
da: Tilgængelig

en: Weight for row @number
da: Vægt af række @number
