Webform currency (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Currency
et: Valuuta

en: Configuration
et: Seadistus

en: Order
et: Järjestus

en: Webform
et: Veebivorm

en: Currency Code
et: Valuuta kood

en: Available
et: Saadaval

en: Weight for row @number
et: Rea @number kaal
