Webform currency (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Currency
fr: Devise

en: Order
fr: Ordre

en: Currency Code
fr: Code de la devise

en: Available
fr: Disponible

en: Weight for row @number
fr: Poids pour la ligne @number
