Webform currency (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Currency
hu: Pénznem

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Order
hu: Rendelés

en: Webform
hu: Űrlap

en: Currency Code
hu: Pénznem kódja

en: Available
hu: Elérhető

en: Weight for row @number
hu: @number. sor súlya
