Webform currency (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Currency
id: Mata uang

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Order
id: Urutan

en: Available
id: Ketersediaan

en: Weight for row @number
id: Bobot dari @number row
