Webform currency (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Currency
sv: Valuta

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Order
sv: Ordning

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Available
sv: Tillgänglig

en: Weight for row @number
sv: Vikt för rad @number
