Webform currency (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Currency
uk: Валюта

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Order
uk: Послідовність

en: Webform
uk: Вебформа

en: Currency Code
uk: Код валюти

en: Available
uk: Доступно

en: Weight for row @number
uk: Вага рядку @number
