Webform currency (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Currency
nl: Valuta

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Order
nl: Volgorde

en: Webform
nl: Formulier

en: Currency Code
nl: Valuta Code

en: Available
nl: Beschikbaar

en: Weight for row @number
nl: Gewicht voor regel @number
