Webform currency (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Configuration
he: הגדרות

en: Order
he: סידור

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Available
he: זמין

en: Weight for row @number
he: משקל עבור שורה @number
