Webform currency (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Currency
it: Valuta

en: Configuration
it: Configurazione

en: Order
it: Ordina

en: Currency Code
it: Codice valuta

en: Available
it: Disponibile

en: Weight for row @number
it: Peso per la riga @number
