Webform currency (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Currency
lt: Valiuta

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Order
lt: Tvarka

en: Webform
lt: Web forma

en: Weight for row @number
lt: Eilutės @number svoris
