Webform Default Fields (7.x-3.5) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Action
eu: Ekintza

en: Reset
eu: Garbitu

en: Form components
eu: Formularioaren osagaiak

en: Form settings
eu: Formularioaren ezarpenak

en: E-mails
eu: E-postak
