Webform Default Fields (7.x-4.1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Action
da: Handling

en: Reset
da: Gendan

en: Components
da: Komponenter

en: Webform
da: Webformular

en: Form components
da: Formularkomponenter

en: Form settings
da: Formularer
