Webform Default Fields (7.x-4.1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Action
et: Tegevus

en: Reset
et: Tühista

en: Components
et: Komponendid

en: Webform
et: Veebivorm

en: Form components
et: Vormi komponendid

en: Form settings
et: Vormi seaded

en: E-mails
et: E-kirjad
