Webform Default Fields (7.x-4.1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Action
vi: Thao tác

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Form components
vi: Thành phần trên form

en: Form settings
vi: Các thiết lập mẫu biểu

en: E-mails
vi: Thư điện tử
