Webform Default Fields (7.x-4.4) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Action
hu: Művelet

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Components
hu: Összetevők

en: Webform
hu: Űrlap

en: Form components
hu: Összetevők

en: Form settings
hu: Űrlap beállításai

en: E-mails
hu: E-mailek
