Webform Default Fields (7.x-4.4) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Action
lt: Veiksmas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Components
lt: Komponentai

en: Webform
lt: Web forma

en: Form components
lt: Formos komponentai

en: Form settings
lt: Formos nuostatos

en: E-mails
lt: El. pašto laiškai
