Webform Default Fields (7.x-4.5) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Reset
cy: Ailosod

en: Webform
cy: Ffurf gwe

en: Form components
cy: Cydrannau ffurf
