Webform Default Fields (7.x-4.5) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Action
de: Aktion

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Components
de: Komponenten

en: Webform
de: Webformular

en: Form components
de: Formularkomponenten

en: Form settings
de: Formulareinstellungen

en: E-mails
de: E-Mails
