Webform Default Fields (7.x-4.5) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Action
he: פעולה

en: Reset
he: איתחול

en: Components
he: רכיבים

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Form components
he: מרכיבי הטופס

en: Form settings
he: הגדרות טופס

en: E-mails
he: כתובות דוא"ל
