Webform Default Fields (7.x-4.5) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Action
id: Tindakan

en: Components
id: Komponen

en: E-mails
id: E-mail
