Webform Default Fields (7.x-4.5) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Action
it: Azione

en: Reset
it: Ripristina

en: Components
it: Componenti

en: Form components
it: Campi del form.

en: Form settings
it: Impostazioni maschera

en: E-mails
it: E-mail
