Webform Default Fields (7.x-4.5) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Action
oc: Accion

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: E-mails
oc: Corrièrs electronics
