Webform Default Fields (7.x-4.5) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Action
pl: Akcja

en: Reset
pl: Resetuj

en: Components
pl: Komponenty

en: Webform
pl: Formularz

en: Form components
pl: Komponenty formularza

en: Form settings
pl: Ustawienia formularza

en: E-mails
pl: E-maile
