Webform Default Fields (7.x-4.5) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Action
ru: Действие

en: Reset
ru: Сбросить

en: Components
ru: Компоненты

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Form components
ru: Компоненты формы

en: Form settings
ru: Настройки формы

en: E-mails
ru: Электронная почта
