Webform Default Fields (7.x-4.5) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Action
sv: Åtgärd

en: Reset
sv: Återställ

en: Components
sv: Komponenter

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Form components
sv: Formulärkomponenter

en: Form settings
sv: Inställningar för formulär

en: E-mails
sv: E-postmeddelanden
