Webform Default Fields (7.x-4.5) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Action
ta: செயல்

en: Reset
ta: மீளமை

en: E-mails
ta: மின்னஞ்சல்கள்
