Webform Default Fields (7.x-4.5) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Action
uk: Дія

en: Reset
uk: Скинути

en: Components
uk: Компоненти

en: Webform
uk: Вебформа

en: Form components
uk: Компоненти форми

en: Form settings
uk: Налаштування форми

en: E-mails
uk: Електронні листи
