Webform Default Fields (7.x-4.6) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Action
ar: إجراء

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Components
ar: المكونات

en: Form components
ar: مكونات الاستمارة

en: Form settings
ar: إعدادات الاستمارة

en: E-mails
ar: بريد إلكتروني
