Webform Default Fields (7.x-4.6) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Action
be: Дзеянне

en: Reset
be: Скінуць

en: Components
be: Кампаненты

en: Webform
be: Анкета

en: E-mails
be: Электронная пошта
