Webform Default Fields (7.x-4.6) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Action
bg: Действие

en: Reset
bg: Рестартирай

en: E-mails
bg: Имейли
