Webform Default Fields (7.x-4.6) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Components
bo: གྲུབ་ཆ

en: E-mails
bo: གློག་ཡིག
