Webform Default Fields (7.x-4.6) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Action
fi: Toiminto

en: Reset
fi: Palauta

en: Components
fi: Komponentit

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Form components
fi: Lomakekomponentit

en: Form settings
fi: Lomakkeen asetukset

en: E-mails
fi: Sähköpostit
