Webform Default Fields (7.x-4.6) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Components
fr: Composants

en: Form components
fr: Composants du formulaire

en: Form settings
fr: Paramètres du formulaire

en: E-mails
fr: Courriels
