Webform Default Fields (7.x-4.6) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Action
nl: Actie

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Components
nl: Componenten

en: Webform
nl: Formulier

en: Form components
nl: Formulier-elementen

en: Form settings
nl: Formulierinstellingen

en: Administer Webform Default Fields
nl: Webform Default Fields beheren

en: Reset Webform components to Default
nl: Webform componenten resetten naar standaard

en: Reset components
nl: Componenten resetten

en: Global reset
nl: Globale reset

en: Select what will be reset
nl: Selecteer wat wordt gereset
