Webform Default Fields (7.x-4.6) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Action
pt: Ação

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Components
pt: Componentes

en: Webform
pt: Formulário

en: Form components
pt: Componentes do formulário

en: Form settings
pt: Definições do formulário

en: E-mails
pt: Emails
