Webform Default Fields (7.x-4.6) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Action
tr: Eylem

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Components
tr: Bileşenler

en: Form components
tr: Form bileşenleri

en: Form settings
tr: Form ayarları

en: E-mails
tr: E-posta
