Webform Default Fields (7.x-4.7) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Components
az: Komponentlər

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin
