Webform Default Fields (7.x-4.7) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Action
ca: Acció

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Configure
ca: Configura

en: Webform
ca: Formulari web

en: Form components
ca: Components del formulari

en: Form settings
ca: Configuració del formulari

en: E-mails
ca: Correus electrònics

en: Conditionals
ca: Condicionals
