Webform Default Fields (7.x-4.7) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Action
cs: Akce

en: Components
cs: Komponenty

en: Configure
cs: Nastavení

en: Form components
cs: Komponenty formuláře

en: Form settings
cs: Nastavení formuláře

en: E-mails
cs: E-maily
