Webform Default Fields (7.x-4.7) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Action
el: Ενέργεια

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Components
el: Συστατικά

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Form components
el: Συστατικά φόρμας

en: E-mails
el: Μηνύματα e-mail
