Webform Default Fields (7.x-4.7) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Action
fa: عملکرد

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Webform
fa: فرم ساز

en: Form settings
fa: تنظیمات فرم

en: E-mails
fa: پست‌های الکترونیکی
