Webform Default Fields (7.x-4.7) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Action
hi: कार्रवाई

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Components
hi: पुर्ज़े

en: Configure
hi: विन्यास करें
