Webform Default Fields (7.x-4.7) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Action
is: Aðgerð

en: Reset
is: Endursetja

en: Components
is: Íhlutir

en: Configure
is: Stilla
