Webform Default Fields (7.x-4.7) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Action
km: អំពើ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: E-mails
km: អ៊ីមែល​
